Denize Açılmadan Önce Tekne Bakımı Yaptırın

Denizin şakası olmaz!

26.07.2018
Etiketler: Yat ve Tekne Bakımı
Havalar ısınıyor ve herkes tatil planlarını yaptı. Fakat teknesi olanlar çok daha önceden hazırlıklara başladı. Aslında bir tekne sahibi olmak oldukça fazla sorumluluk istiyor. Birçok durumda tekneniz, sizden sürekli ilgi bekleyen çocuğunuz gibi oluyor. Bu nedenle denizlere açılmadan önce tekne bakımı yaptırmak oldukça önemli. Neden mi?

Eğer denizin ortasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bu sizin için büyük bir risk oluşturur. Hatta çevrenizde bulunan diğer tekneler de risk altına girer. Ancak denize açılmadan önce tekne bakımını yaptırırsanız risk faktörlerini ortadan kaldırmanız mümkün. 10 numara 5 yıldız üzerinde uzmanlar ve teknisyenler teknenizle ilgili tüm işlemler için sizi bekliyor.

Kapsamlı Tekne Bakımı

Denizde yaşamak başka bir hayattır.

Engin mavi sulara yelken açmadan önce teknenizi yaz aylarına hazırlayın. Tekne bakımı denildiğinde aklımıza birçok şey gelebilir. İlk olarak genel makine ve ekipman bakımıyla işe başlayabilirsiniz. Ayrıca eğer yelkenli bir tekneniz varsa, yelken bakımını da yaptırmak gerekecektir. Daha sonra teknenin motorunu elden geçirmek gerekebilir. Denizin ortasında motor arızası tatilinizi başlamadan bitirebilir.

Tüm bunlar için yetkin ve profesyonel uzmanları ve teknisyenleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. 10 numara 5 yıldız, aradığınız tüm hizmetleri parmaklarınızın ucuna getiriyor. Tek yapmanız gereken almak istediğiniz hizmeti detaylı bir şekilde tanımlamak. İhtiyaç duyduğunuz bakım hizmetlerini yazın ve ücretsiz olarak teklifleri toplamaya başlayın. Ustalar ve teknisyenler, açtığınızı ilana teklif verecek. Siz de teklifler arasından sizin için en uygun olanı seçebileceksiniz.

Denizin Tadını Çıkarın

Halatlarınıza iyi bakın ki onlarda sizi korusun.

Tekne bakımını yaptırdıktan sonra artık denizin tadını çıkarabilirsiniz. Ya da belki de denize açılmadan önce teknenizin boya işlerini yaptırmak isteyebilirsiniz. Pasta ve cila uygulaması, her teknenin her sene ihtiyaç duyduğu uygulamalar arasında gelir.

Ayrıca halat bakımları ve korozyona karşı alınacak önlemler de denizlerde yol almadan önce dikkat edilmesi gereken noktalardır. Tekne bakım hizmetine ek olarak boya, cilalama ve diğer bakım ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Açacağınız farklı hizmet ilanlarına alanına uzman kişiler teklif verecek. Teklif veren ustaların profilini görüntüleyebilir, daha önce benzer işlerde çalışıp çalışmadıklarını değerlendirebilirsiniz. Tekne bakımı hiç bu kadar kolay ve güvenilir olmamıştı.

Kendinizin teknesi yoksa üzülmeyin, tüm özel günlerinizi için "Yat Kiralama ve Tekne Turu" hizmetimiz de bulunuyor.