Evinizi Kış Aylarına Hazırlayın

Kış Gelmeden Hazırlanmak Lazım :)

20.07.2018
Etiketler: Boya Badana, Elektrik Tesisat, Fayans Döşeme, Mantolama, Mimar, Mutfak Tadilat, Parke Döşeme
Kış ayları geldiğinde bakım, onarım ve tadilat işleriyle uğraşmak daha da zor bir hale gelir. Özellikle dış cephe onarımları ve boya-badana işleri, kış aylarına girmeden önce tamamlanmalıdır. Yaz ayları, yağmur gibi kötü hava koşullarının en az yaşandığı aylardır. Bu nedenle evinizin dış cephe tadilatı için yaz ayları ideal olacaktır.

Evin içindeki bakım işleri söz konusu olduğunda da yaz ayları avantaj sağlar. Kış soğuklarında kombi bakımı ya da su deposu tadilatıyla uğraşmak oldukça zordur. Havaların daha sıcak olduğu ve ısınma ihtiyacının olmadığı yaz ayları, kombi bakımları için tercih edilebilir.

Dış Cephe Bakımı ile Kış Aylarına Hazır Evler

Evinizle ilgili her türlü tadilat işini soğuk ve yağışlı havalara kalmadan yaptırmak önemlidir. Dış cephe boya-badana işleri, çatı yalıtımı, dış cephe alüminyum kaplama gibi işler, dış cephe tadilat işleri arasında sayılabilir. Genellikle tadilat yaptırırken usta bulmak zorlu bir sürece dönüşebilir.

Fakat usta bulmak artık çok daha kolay ve hızlı. 10 numara 5 yıldız, size kendi bölgenizdeki ustalardan teklif alma fırsatı tanıyor. Dış cephe tadilatıyla ilgili isteklerinizi listeleyin ve ilanınızı oluşturun. Daha sonra ustalar, oluşturduğunuz bu ilana teklif verecektir. Bu süreç tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleşir. Sistemin sunduğu diğer bir avantaj ise ustaların daha önce tamamladıkları işlerle ilgili yorumlara erişebilmektir. Böylece içinize sinen ustayla çalışabilir ve en uygun teklifi alarak işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Evin İçindeki Bakım İşlerini Tamamlayın

Tamirat işleri birçok durumda ustalık ister. Kombi bakımı, kombi montaj, klima montaj gibi işlerin yetkili kişiler tarafından yapılması gerekir. Ayrıca herkes hayatında en az bir kere su kaçağı sorunu yaşamıştır. Sorunun tespit edilmesi ve çözülmesi için deneyimli ustalara ihtiyaç vardır. Ev içindeki bakım işlerini yaz ayalarında tamamlamak avantajlı olacaktır. Böylece soğuk kış aylarında acil durumlar dışında tadilat ihtiyacı kalmaz.

Evinizdeki aletlerin bakımını yaptırmak için ilan açabilirsiniz. İl ve ilçe detaylarını da ekledikten sonra, bakım hizmeti veren ustalardan ücretsiz olarak teklif toplayabilirsiniz. Ustalara yapılan yorumları göz önünde bulundurarak sizin için en uygun teklifi kabul edebilirsiniz.