Tatili Ayağınıza Getirmek için Bahçenizde Yüzme Havuzu Keyfi

İster yeni yaptır ister bakımını!

23.07.2018
Etiketler: Yüzme Havuzu
Evinizin bir bahçesi varsa yaz aylarında serinlemek için yüzme havuzu yaptırmayı düşünebilirsiniz. Sanılanın aksine yüzme havuzları oldukça uygun maliyetli olarak inşa edilmekte. Özellikle çocuklarınız varsa evinizin bahçesinde havuza sahip olmak işinizi kolaylaştıracak.

Artık havuz yapımı ve havuz bakımı gibi işleri de dert etmenize gerek yok. Her türlü yapım, bakım, onarım ve tamirat işleri parmaklarınızın ucunda. Hem de tüm bu hizmetler alanında uzman kişiler tarafından sunuluyor. 10 numara 5 yıldız, sizi ve aradığınız ustayı bir araya getiriyor. Hayalinizdeki havuza kavuşmak için almak istediğiniz hizmeti listeleyin ve teklifleri almaya başlayın. Teklifleri ücretsiz olarak topladıktan sonra içinize sinen ustayı seçin.

Yüzme Havuzu Türleri

Profesyoneller evinizin düzenlemesini yapsın ve siz keyfini çıkarın.

Yüzme havuzu türleri en temelde açık ve kapalı olmak üzere ikiye ayrılır. Diğer havuz türleri arasında ise olimpik havuz, dalga havuzu, çocuk havuzu ve kaplıca havuzları yer alır. Genellikle evlerde açık havuzlar tercih edilir. Açık havuzlar, alana göre yarı olimpik veya daha küçük şekilde yapılır.

Havuzlar dikdörtgen, kare ya da eğimli bir şekle sahip olabilir. Havuzun şekli, arsaya veya boş alana göre belirlenir. Ayrıca kullanılan malzemeler de havuzun yapılacağı zemine göre farklılık gösterebilir. Yüzme havuzlarına ek olarak evlerde süs havuzu uygulamaları da yapılmaktadır. Süs havuzları da iç ve dış mekanlarda uygulanır. Bu havuzlar genellikle dekoratif amaçlarla kullanılır. Bahçelere yeni bir hava katan süs havuzları, evlerin görüntüsünü değiştirir.

Yüzme Havuzu İnşası ve Bakımı

Profesyoneller evinizin düzenlemesini yapsın ve siz keyfini çıkarın.

Yüzme havuzu yapılırken tüm sürecin büyük bir özenle tamamlanması gerekir. Bu nedenle de havuzlar, bu alanda deneyimli ustalar tarafından yapılmalıdır. Bakım işleri de benzer şekilde havuz bakımını iyi bilen ustalar tarafından gerçekleştirilmelidir.

Hayalinizdeki havuzu yaptırmak istiyorsanız, havuz yapımı konusunda uzman olan ustalarla iletişime geçebilirsiniz. 10 numara 5 yıldıza gelin ve almak istediğiniz hizmeti tanımlayın. Bulunduğunuz bölgeyi seçin. Bölgenizde çalışan ustalardan ücretsiz olarak havuz yapımı tekliflerini toplayın. Ustaların profillerinde yer alan değerlendirme ve yorumlardan başarılarını görebilirsiniz. Böylelikle projeniz için en doğru ustayla çalışabilir, başarı oranınızı arttırabilirsiniz. Aynı süreçleri havuz bakımı için tekrarlayabilirsiniz.