Proje detayını hatırla

Son güncelleme: 05.07.2018

Yanı başındaki sorun kadar yakın bir çözüm!

Gelişiyoruz, değişiyoruz ama halen evdeki su sızdıran bir musluk sorun olmaktan çıkmış değildir. Ama artık dünden daha şanslıyız. Çünkü yanı başımızdaki sorun için tanıdığa usta sormaya gerek kalmadı. 10 numara 5 yıldız platform ile her işin pirine ve ustasına ulaşmanız çok daha basit!

Dile bizden ne dilersen

10 numara 5 yıldız çözüm odaklı bir vizyon üzerine kuruldu. Bunun için taş devrinden beri değişmeyen ihtiyaçların yanı sıra, dönüşen çağla beraber ortaya çıkan yeni ihtiyaçların karşılanması için de çözüm merkezi haline getirildi.

Dert etme, talep et!

Tadilat veya tamirat için gereken ihtiyacı karşılamak için dert yanmaya asla gerek yok. 10 numara 5 yıldız üzerinden oluşturacağın taleple birden fazla ustadan teklif alabilirsin. Teklifleri değerlendirebilir, bütçene en uygun teklifi seçerek derdine derman olacak hizmeti başlayabilirsin.

Neden 10 numara 5 yıldıza ihtiyaç var?

İşin ehline bırakılmasına dair cümlenin altını doldurmak gerekiyor. Bunun için rekabete dayalı bir sistem üzerinden oluşturulan taleplere zanaatkar, usta ve tecrübeli firmaların fayda sağlayacak tekliflerle karşılık vermelerini sağlanması lazımdı. Bu anlamda 10 numara 5 yıldız tarafından kurulan ve her iki tarafın da maksimum fayda elde edebilmesi üzerine kurgulanan sistem hayata geçirildi. Bu sisteme dahil olan hizmet birimleri, yine sisteme dahil edilen hizmet talepçileri, beraber kazanıyor.

Zamanın üç değeri: hız, güven ve değer.

10 numara 5 yıldız, değişen çağ ve zamanın önem verdiği üç önemli kavram üzerine inşa ettiği hizmet modeli sayesinde herkesin birinci sınıf hizmet almasını mümkün hale getiriyor. Güvenilir ve değer yaratan hizmet birimlerini hızlı bir şekilde müşteriye ulaştıran 10 numara 5 yıldız, çağın ötesine geçmeyi hedefliyor.